Logo

Kto pyta, nie błądzi, czyli marketing automation bez tajemnic_

Date

Wednesday, September 14, 2022

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Zapraszamy na pierwszy w Polsce webinar o marketing automation w formule "ask me anything"!

  • 0 prezentacji i wykładów
  • 0 tajemnic
  • 0 teorii
  • 100% praktycznej wiedzy

Nasi eksperci o marketing automation wiedzą wszystko i nie boją się stanąć przed Wami w ogniu choćby najbardziej dociekliwych pytań! Każdy będzie mógł zapytać o dowolną rzecz dotyczącą MA i otrzymać odpowiedź! 

Uwaga: by wziąć udział w webinarze, należy podczas rejestracji wpisać swoje pytanie - to warunek uczestnictwa. Po rejestracji przyszło Ci do głowy kolejne pytanie? Nie martw się, zadasz je na czacie podczas wydarzenia.

Presenter

Miss Jarosław Sokołowski

Dyrektor Zarządzający PushAd Marketing Automation oraz Chief Technology Officer w Grupie AdNext. Koordynator merytoryczny studiów Marketing Internetowy, Handel Elektroniczny i Performance Marketing w Internecie w Akademii Leona Koźmińskiego oraz wykładowca na kierunkach Marketing Internetowy, Handel Elektroniczny i Cyfrowa Transformacja Biznesu. Członek IAB Polska i z-ca przewodniczącego grupy roboczej e-commerce przy IAB Polska. Pracował m.in. jako Head of Marketing Automation and Lead Management w T-Mobile Polska S.A. oraz Head of Marketing & e-Commerce w Neckermann Polska Od ponad 20 lat związany z reklamą tradycyjną i internetową. Posiada tytuł Kwalifikowanego Specjalisty Google Ads oraz Google Analytics.
Presenter

Miss Mariusz Jabłoński

Sales & Business Development Director w PushAd Marketing Automation. Od 17 lat jest związany z handlem, organizacją i rozwojem technologii, głównie dla branży e-commerce. W swej dotychczasowej pracy zawodowej trzykrotnie z finansowym sukcesem dla polskich spółek wprowadził na rynek polski technologię monitoringu mediów internetowych (serwisów, blogów i forów internetowych) NewsPoint - pracując w firmie Netsprint S.A., platformę Demand Side Platform działającą w modelu Real - Time Bidding - zasilając szeregi RTB House SA a w roku 2019/2020 pracując w obecnej spółce PushAd Software zbudował i wprowadził na rynek polski jedyną sformalizowaną sieć reklamową Freemium opartą o ruch ponad 2 mln subskrybentów notyfikacji web push. Absolwent studiów magisterskich kierunku „Handel Zagraniczny” Uczelni Łazarskiego w Warszawie.