Logo

On-site rządzi, czyli najskuteczniejsza forma komunikacji w marketing automation_

Date

Wednesday, November 9, 2022

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Działania on-site są zdecydowanie jedną z najskuteczniejszych form komunikacji w ramach strategii marketing automation. Jak wykorzystać ich potencjał? Z czego wynika ich przewaga na tle pozostałych działań marketingowych? Na te pytania odpowiemy podczas niniejszego webinaru.

AGENDA

  • Czym są działania on-site oraz jaka jest ich przewaga nad działaniami off-site?
  • Przykładowe formaty on-site (website layer / pop-up, rekomendacje produktowe, dynamiczny kontent, ankieta)
  • Działania on-site – wykorzystanie, case study
  • Statystyki oraz skuteczność działań on-site

Uwaga: webinar prowadzony jest w języku polskim.

Presenter

Miss Jarosław Sokołowski

Czołowy ekspert Grupy AdNext w dziedzinie marketing automation. Koordynator merytoryczny studiów Marketing Internetowy, Handel Elektroniczny i Performance Marketing w Internecie w Akademii Leona Koźmińskiego oraz wykładowca na kierunkach Marketing Internetowy, Handel Elektroniczny i Cyfrowa Transformacja Biznesu. Członek IAB Polska i z-ca przewodniczącego grupy roboczej e-commerce przy IAB Polska. Pracował m.in. jako Head of Marketing Automation and Lead Management w T-Mobile Polska S.A. oraz Head of Marketing & e-Commerce w Neckermann Polska Od ponad 20 lat związany z reklamą tradycyjną i internetową. Posiada tytuł Kwalifikowanego Specjalisty Google Ads oraz Google Analytics.
Presenter

Miss Mariusz Jabłoński

Sales & Business Development Director w PushAd Marketing Automation. Od 17 lat jest związany z handlem, organizacją i rozwojem technologii, głównie dla branży e-commerce. W swej dotychczasowej pracy zawodowej trzykrotnie z finansowym sukcesem dla polskich spółek wprowadził na rynek polski technologię monitoringu mediów internetowych (serwisów, blogów i forów internetowych) NewsPoint - pracując w firmie Netsprint S.A., platformę Demand Side Platform działającą w modelu Real - Time Bidding - zasilając szeregi RTB House SA a w roku 2019/2020 pracując w obecnej spółce PushAd Software zbudował i wprowadził na rynek polski jedyną sformalizowaną sieć reklamową Freemium opartą o ruch ponad 2 mln subskrybentów notyfikacji web push. Absolwent studiów magisterskich kierunku „Handel Zagraniczny” Uczelni Łazarskiego w Warszawie.