Logo

DMP, czyli segmentacja dla zaawansowanych_

Date

Wednesday, November 30, 2022

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Data Management Platform (DMP) to zaawansowana segmentacja oparta na zainteresowaniach, przywiązaniu do marki oraz powiązaniu z konkretnymi intencjami zakupowymi, wyodrębniająca stopień zaangażowania użytkowników na podstawie ich dotychczasowych zachowań. 

Przedstawiamy zaawansowaną funkcjonalność dotyczącą segmentacji w kampaniach reklamowych FREEMIUM.

AGENDA

  • Segmentacja – co to jest, komu to potrzebne?
  • Sieć reklamowa Freemium
  • Segmentacja DMP w panelu PushAd Marketing Automation
  • Wykorzystanie segmentacji DMP w działaniach reklamowych – case study

Uwaga: webinar prowadzony jest w języku polskim.

Presenter

Miss Jarosław Sokołowski

Czołowy ekspert Grupy AdNext w dziedzinie marketing automation. Koordynator merytoryczny studiów Marketing Internetowy, Handel Elektroniczny i Performance Marketing w Internecie w Akademii Leona Koźmińskiego oraz wykładowca na kierunkach Marketing Internetowy, Handel Elektroniczny i Cyfrowa Transformacja Biznesu. Członek IAB Polska i z-ca przewodniczącego grupy roboczej e-commerce przy IAB Polska. Pracował m.in. jako Head of Marketing Automation and Lead Management w T-Mobile Polska S.A. oraz Head of Marketing & e-Commerce w Neckermann Polska Od ponad 20 lat związany z reklamą tradycyjną i internetową. Posiada tytuł Kwalifikowanego Specjalisty Google Ads oraz Google Analytics.
Presenter

Miss Mariusz Jabłoński

Sales & Business Development Director w PushAd Marketing Automation. Od 17 lat jest związany z handlem, organizacją i rozwojem technologii, głównie dla branży e-commerce. W swej dotychczasowej pracy zawodowej trzykrotnie z finansowym sukcesem dla polskich spółek wprowadził na rynek polski technologię monitoringu mediów internetowych (serwisów, blogów i forów internetowych) NewsPoint - pracując w firmie Netsprint S.A., platformę Demand Side Platform działającą w modelu Real - Time Bidding - zasilając szeregi RTB House SA a w roku 2019/2020 pracując w obecnej spółce PushAd Software zbudował i wprowadził na rynek polski jedyną sformalizowaną sieć reklamową Freemium opartą o ruch ponad 2 mln subskrybentów notyfikacji web push. Absolwent studiów magisterskich kierunku „Handel Zagraniczny” Uczelni Łazarskiego w Warszawie.